نوول فا - شهری پر از رمان

دانلود رایگان کتاب صوتی هرگز سازش نکنید! اثر کریس واس

امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
سه شنبه ۸ مهر ۱۳۹۹
دانلود رمان فتان خزر به قلم فرزانه شفیع پور
دانلود رمان فتان خزر
دانلود رمان گذشته ام را یاد برد نوشته اعظم فهیمی pdf
دانلود رمان گذشته ام را یاد برد
دانلود رمان نفوذی نوشته ماریا
دانلود رمان نفوذی
دانلود رایگان رمان مستی و دیوانگی نوشته فرنوش گل محمدی
دانلود رمان مستی و دیوانگی
دانلود رایگان رمان جذاب تیمارستانی ها نوشته مرجان فریدی
دانلود رمان جذاب تیمارستانی ها نوشته مرجان فریدی
دانلود رمان دنیای بی ثانیه
دانلود رمان دنیای بی ثانیه
دانلود رایگان رمان تو فردای من باش با فرمت pdf
دانلود رمان تو فردای من باش
مهر چت

نویسنده

نویسنده

سلام دوستان عزیز . این چند وقته زیاد نمیرسیم به سایت سر بزنیم . تقریبا 2500 تا نظر داریم که هنوز تایید نشدن :) خیلی از دوستان درخواست همکاری دادن ولی گویا اصلا با سیستم وورد پرس اشنایی ندارن . ببینید دوستانی که قصد همکاری با ما رو دارند اول اینو توجه کنند که باید شرایط اینو داشته باشن که حداقل هفته ای سه روز در سایت فعالیت کنند و حداقل هفته ای 3 رمان کامل رو روی سایت قرار بدن . دوستانی که قصد همکاری دارن ایدی تلگرامشون رو در نظرات ارسال کنند (نظرات حاوی ایدی یا شماره منتشر نخواهند شد ) نام کاربری که شما انتخاب میکنید باید انگلیسی باشه . نام کاربری و رمز عبور مورد نظرتون رو توی نظرات قرار ندید فقط لگه شرایط بالارو داشتید ایدی تلگرام و درخواست نویسندگی توی نظرات سایت ارسال کنید . موفق باشید . ای دی تلگرام ادمین : mpero

دانلود رایگان کتاب صوتی هرگز سازش نکنید! اثر کریس واس

نویسنده: کریس واس 
راوی: عرفان گلپایگانی

کتاب صوتی «هرگز سازش نکنید؛ طوری مذاکره کنید که انگار زندگی‌تان به آن بستگی دارد» اثر کریس واس است. این کتاب حاصل دو دهه فعالیت «کریس واس» در FBI است. او در این کتاب که جزو بهترین کتاب‌های حوزه کسب‌وکار در سال ۲۰۱۶ است، از آخرین اصول مذاکره سخن می‌گوید. اصولی که می‌توانید چه در زندگی شخصی و چه در امور کاری و تجاری‌تان از آن بهره ببرید. خلاصه‌ای از کتاب صوتی هرگز سازش نکنید: بی‌شک همه ما در تمام زندگی در حال مذاکره بر سر امور مختلف شخصی، کاری، تجاری و… هستیم. برای موفق عمل کردن در تمام این مذاکرات نیاز به دانستن اصول و…

مشخصات کتاب

نویسنده کریس واس
مترجم شهلا ثریاصفت
راوی عرفان گلپایگانی
مدت ۱۱ ساعت و ۳۱ دقیقه
حجم دانلود ۴۷۴ مگابایت
تعداد فصل ۱۱
ژانر روانشناسی و خودشناسی
ناشر نشر نوین
ناشر صوتی نشر نوین
سال انتشار ۱۳۹۵
سال انتشار صوتی ۱۳۹۷
زبان فارسی

خلاصه کتاب

کتاب صوتی «هرگز سازش نکنید؛ طوری مذاکره کنید که انگار زندگی‌تان به آن بستگی دارد» اثر کریس واس است. این کتاب حاصل دو دهه فعالیت «کریس واس» در FBI است. او در این کتاب که جزو بهترین کتاب‌های حوزه کسب‌وکار در سال ۲۰۱۶ است، از آخرین اصول مذاکره سخن می‌گوید. اصولی که می‌توانید چه در زندگی شخصی و چه در امور کاری و تجاری‌تان از آن بهره ببرید.

خلاصه‌ای از کتاب صوتی هرگز سازش نکنید:

بی‌شک همه ما در تمام زندگی در حال مذاکره بر سر امور مختلف شخصی، کاری، تجاری و… هستیم. برای موفق عمل کردن در تمام این مذاکرات نیاز به دانستن اصول و قواعد عملی هستیم که اشخاص خبره قبلاً آن را امتحان کرده و از آن جواب گرفته‌اند. در این کتاب کریس واس تجارب خود را درزمینه مذاکره در اختیار ما گذاشته است. مذاکره هنری اکتسابی است و جای خوشحالی است که می‌توان آن را بامطالعه و تمرین فراگرفت.
برای داشتن مذاکره موفق باید در ابتدا بر اعصاب خود مسلط باشیم، منصف باشیم و سود و ضرر هر دو طرف مذاکره را در نظر داشته باشیم و تنها منافع خود را مدنظر قرار ندهیم، درباره مسئله‌ای که قرار است درباره آن به مذاکره بپردازیم اطلاعات کافی داشته باشیم و از پیش‌داوری نیز بپرهیزیم و قبل از انجام مذاکره درباره نظر طرف مقابل رأی صادر نکنیم. یکی از اصول مهمی که برای مذاکره موفق باید به یاد داشته باشیم این است که در بیشتر مواقع طرف مقابل ما نیاز به متقاعدشدن دارد. متقاعد کردن دیگران برای همسو شدن با نظرات ما گاهی دشوار به نظر می‌رسد. در این راه هرچه ما تندروتر و زورگوتر باشیم امکان متقاعد ساختن طرف مقابل کم می‌شود. در مقابل هرچه نرمش بیشتری به خرج دهیم و در مسیر متقاعدسازی آرام‌تر پیش برویم موفق‌تر خواهیم بود.
پیش از انجام مذاکره باید خواسته‌هایمان را به‌صورت شفاف در نظر بگیریم و خطوط قرمزی را برای خود مشخص کنیم و بدانیم این خطوط قرمز نشان‌دهنده این است که در انجام مذاکره دچار زیان خواهیم شد. البته این بدان معنا نیست که در مذاکره هیچ‌گاه از حرف و خواسته خود کوتاه نیاییم بلکه بدان معناست که کوتاه آمدن و متقاعدشدن ما در محدوده خاصی انجام پذیرد و موجبات پشیمانی را برای خود به بار نیاوریم. از دیگر اصولی که کریس واس به آن اشاره دارد درخواست کردن، عجله نکردن، نرمش در قیمت محصول، مکان مناسب برای مذاکره، زمان و… است.
این کتاب دارای ده فصل با عناوین زیر است:

  • ۱) قوانین جدید، ۲) آینه باشید، ۳) فقط دردشان را احساس نکنید، بلکه به آن برچسب بزنید، ۴) مراقب بله گفتن باشید، در نه گفتن استاد شوید، ۵) شرایط لازم برای دو کلمه متحول کننده مذاکرات را به وجود بیاورید، ۶) واقعیت آن‌ها را دست‌کاری کنید، ۷) توهم کنترل ایجاد کنید، ۸) اجرای توافق را تضمین کنید، ۹) حسابی چانه‌بزنید، ۱۰) قوی سیاه را پیدا کنید

قسمتی از کتاب هرگز سازش نکنید:

خیلی ترسیده بودم. بیش از دو دهه در FBI کار کرده بودم که شامل پانزده سال مذاکره برای آزادسازی گروگان‌ها در اقصی نقاط دنیا اعم از نیویورک، فیلیپین و خاورمیانه می‌شد و به لحاظ حرفه‌ای در اوج کارم قرار داشتم. همیشه چند ده هزار مأمور FBI در دفتر وجود دارند، اما در موارد آدم‌ربایی بین‌المللی فقط یکی از آن‌ها مذاکره‌کننده اصلی است. که من بودم.
اما هرگز چنین شرایط گروگان‌گیری پرتنش و شخصی را تجربه نکرده بودم. «واس! ما پسرت را گروگان گرفته‌ایم، یک‌میلیون دلار به ما بده، در غیر این صورت او می‌میرد.» مکث کردم. پلک زدم. سعی کردم ضربان قلبم را دوباره به حالت عادی برگردانم.
مطمئناً، قبلاً در چنین شرایطی قرارگرفته بودم. هزاران بار. پول درازای زندگی. اما نه مانند این مورد که پسرم گروگان گرفته‌شده بود و یک‌میلیون دلار درازای زنده ماندن او می‌خواستند و طرف‌های مذاکره من افرادی با تحصیلات فوق‌العاده بالا و یک‌عمر تجربه و تخصص در مذاکره بودند.
ببینید، افراد آن‌سوی میز یعنی طرف‌های مذاکره من- استادان مذاکره دانشکده حقوق دانشگاه هاروارد بودند. برای گذراندن یک دوره مذاکره اجرایی کوتاه‌مدت به دانشگاه هاروارد آمده بودم، تا ببینم می‌توانم چیزی در مورد رویکردهای دنیای کسب‌وکار یاد بگیرم. قرار بود این دوره به‌صورت آرام و بی‌سروصدا برای یکی از اعضای FBI که می‌خواست افق دید خود را کمی گسترش بدهد، برگزار شود.
اما هنگامی‌که رابرت نوکین، مدیر پروژه تحقیقاتی مذاکره هاروارد، متوجه شد که در دانشکده هستم، برای صرف قهوه به دفترش دعوتم کرد. گفت فقط می‌خواهد باهم گپی بزنیم. این دعوت هم مایه افتخارم بود و هم از آن می‌ترسیدم. نوکین فرد بسیار قابل‌تحسینی بود که سال‌ها مورد توجهم بود: او نه‌تنها استاد حقوق دانشگاه هاروارد است، بلکه یکی از کله‌گنده‌های حوزه حل منازعات و نویسنده کتاب «مذاکره با شیطان: چه زمانی مذاکره کنیم، چه زمانی بجنگیم» است.
صادقانه بگویم، منصفانه نبود که نوکین از من، که زمانی پلیس گشت زنی شهر کانزاس بودم، بخواهد که با او به مذاکره بپردازم. اما بعدازآن اوضاع بدتر هم شد. پس‌ازاینکه من و نوکین نشستیم، در باز شد و یکی دیگر از استادان دانشگاه هاروارد وارد شد. او گابریلا بلوم، متخصص مذاکرات بین‌المللی، درگیری‌های مسلحانه و مبارزه با تروریسم بود، که هشت سال به‌عنوان مذاکره‌کننده شورای امنیت ملی و ارتش اسرائیل کارکرده بود. ارتش کارکشته و قدرتمند اسرائیل. در همان لحظه، منشی نوکین وارد شد و خبط صوتی را روی میز گذاشت. نوکین و بلوم به من لبخند زدند. فریب‌خورده بودم. نوکین درحالی‌که لبخند بر لب داشت گفت «ما پسرت را گروگان گرفته‌ایم واس! یک‌میلیون دلار بده، در غیر این صورت او می‌میرد. من آدم‌ربا هستم. چه‌کار می‌خواهی بکنی؟» ترس و وحشت وجودم را فراگرفت، اما انتظارش را داشتم. زیرا این شرایط هرگز تغییر نمی‌کند: حتی پس از دو دهه مذاکره برای نجات جان انسان‌ها، بازهم احساس وحشت می‌کنید، حتی در حال نقش بازی کردن!

بر خودم مسلط شدم. خب، من یک پلیس خیابانی بودم که مأمور FBI شده و اکنون در مقابل افراد کله‌گنده تر از خودش قرارگرفته بود. نابغه نبودم، اما بنا به دلیلی در آن اتاق بودم. به‌مرور مهارت‌ها، تاکتیک‌ها و رویکردی کلی در رابطه با تعامل انسان‌ها به دست آورده بودم که نه‌تنها در نجات زندگی افراد به من کمک کرده بود بلکه اکنون‌که به گذشته نگاه می‌کنم، متوجه می‌شوم که زندگی شخصی خودم را هم تغییر داده بود. سال‌ها مذاکره، از شیوه‌های ارائه خدمات به مشتریان تا شیوه‌های فرزند پروری‌ام را هم تحت تأثیر قرار داده بود.

چه امتیازی می دهید؟
5 / 4.50
[ 2 رای ]
746 views مشاهده
دیدگاه کاربران انتشار یافته : 0 - در انتظار بررسی : 184
    • دیدگاه ارسال شده توسط شما ، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
    • دیدگاهی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با مطلب باشد منتشر نخواهد شد.


تبلیغات متنی